Profil firmy

Okna euro 68,78

Okna špaletová, zdvojená

Dveře interiérové

Dveře vchodové

Schody a schodiště

Zakázková výroba

Kontakt

 

Eurookna 68 a 78

 

Eurookna nabízíme v profilech

 

Euro 68 - řez 

 Euro 78 - řez

Použitý materiál - třívrstvý lepený eurohranol v dřevinách - smrk, borovice, dub nebo meranti, cinkovaný / délkově napojovaný/  nebo fixní / nenapojovaný/

 

Kování - na eurookna používáme značkové celoobvodové kování MACO v provedení otevíravé, otvíravě sklopné i integrovanou mikroventilací, odsuvně posuvné, nebo skádací. Výhodou celoobvodového kování je, že rovnoměrně přitáhne okno do rámu po celém obvodu.Je snadno seřiditelné. Okna mají pojistku proti svěšení krídla a chybné manipulaci- to znamená, že při otevření křídla nejde otočit klikou.Kliky na okna dodáváme od firmy HOPPE.

 

Těsnění - křídla jdou zatěsněna komorovým celoobvodovým těsněním od firmy PRIMO / v rozích není přerušeno, spoj je v horní části křídla/. U eura 68 je standartně jedno těsnění, na přání zákazníka je v nalehávce křídla druhé těsnění. U eura 78 jsou v  základním provedení těsnění dvě.

 

Zasklení - zasklíváme sklem s „teplým „ meziskelním rámečkem- to výrazně snižuje rosení křídel u okrajů.

U eura 68  je standartně izolační dvojsklo o tloušťce 24 mm / 4-16-4/ koeficient průstupu tepla U 1,1 W/m2K. Jedno ze skel je tence pokoveno a meziskelní prostor je vyplněn argonem

U eura 78 je standartně izolační trojsklo o tloušťce 34 mm  koeficient průstupu tepla je 0,7 W/m2K

 

Do meziskelního prostoru lze vkládat různé okrasné příčky které sklo opticky rozdělují.

 

Ve spodní části rámu je rámová okapnice s přerušeným tepelným mostem. Je vyrobena  od firmy Gutman z ušlechtilé oceliv odstínech bílá, stříbrná a světlý nebo tmavý bronz. Spodní část křídla je též chráněna – křídlovou okapnicí , jež má stejnou povrchovou úpravu jako na rámu.Ze stejného materiálu dodáváme venkovní parapety. Mohou být v různých šířkách i délkách. Zakončena jsou plastovými koncovkami. Vnitřní parapety  dodáváme buď dřevěné ve stejném povrchové úprave jako jsou okna, nebo dřevotřískové potažené fólií.

 

Povrchová úprava je prováděna kvalitními vodouředitelnými nátěrovými hmotami buď od firmy Sayerlack, Adler nebo Teluria s dlouhodobou trvanlivostí.Je možno si vybrat ze široké škály odstínů od transparentních až po čokoládově hnědé, nebo i podle stupnice RAL.

 

Probíhá ve třech fázích        1) Impregnace proti plísním, houbám a hmyzu     

                                              2) Základní nátěr

                                              3) Vysokotlaký nástřik

 

Okna dodáváme samostatně, ale i s montáží a to buď základní  - ukotvení rámu pomocí  klínů a turbošroubů do stavby a vypěnění polyuretanovou pěnou , nebo systémem 3D  - s použitím flexi těsnícího okenního pásu z interieru i exterieru. Při použití systému 3D má spára mezi oknem a stavbou lepší tepelně izolační vlastnosti, pěna nedegraduje a je zabráněno rosení kolem okna.

 

Ukázky naší práce - Eurookna zde:   Eurookna